Японські штори

   Японські штори (або японські панелі) — це лаконічний і стильний варіант оформлення. Складаються вони з кількох тканинних панелей, звідси і інші назви цього модного варіанти декорування — панельні штори або екранні штори. Панелі з легкістю переміщюються по спеціальному багаторядному карнизу і, коли потрібно відкрити вікно, вони розсуваються в різні боки. Зверху і знизу японських штор — жорсткі вставки, що не дають їм складатися ні за яких обставин. Крім того, така конструкція забезпечує японським панелям додатковий плюс — ці штори практично не збирають пил.

   Японські штори найкраще підходять для просторих приміщень з великими вікнами, а також для оформлення вітрин і ніш. Вони можуть виконувати роль і міжкімнатної перегородки. Будучи самостійною частиною інтер’єру, японські штори, безумовно, підійдуть тим, хто любить мінімалізм і сучасність у всьому, в тому числі і в декорі вікна. Особливо доречні японські панелі в поєднанні з авангардними меблями та аксесуарами.

   Японські штори (японські панелі) -це система тканинних полотен, розсувних по багаторядному карнизу. Внизу вони мають спеціальну пластину, завдяки якій вони завжди знаходяться в натягнутому стані. Оригінальна конструкція японських панелей корисна тим, що менше збирає пил.

   Японські штори часто вибирають за неймовірно вдале поєднання європейської та азійської культур, купити (пошити) їх можна у нас в салоні штор Орхідея т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36.

Японские шторы

   Японські панелі мають величезну кількість переваг, головні з яких:

— Вишукана, сучасна конструкція;

— Комфортне і плавне управління;

— Комбінування полотен різних висот;

— Можливість зменшувати і збільшувати ступінь освітленості, поєднуючи і комбінуючи різні тканини;

— Стійке до вигоряння барвисте покриття алюмінієвих деталей і тканин;

— Можливість комбінування полотен з різних матеріалів в одному виробі.

   Японские шторы часто выбирают за невероятно удачное сочетание европейской и азиатской культур, купить (пошить) их можно у нас в салоне штор Орхидея т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36.