Римські штори

   Римські штори мають вишуканий сучасний силует. Чітка форма і рівні прямі краї роблять римську штору привабливою для оформлення вікна.

   Римські штори (римські жалюзі) мають вертикальні ряди кілець, нашитих з зворотної сторони з протягнутими крізь них нитками підйомного карниза. Вони піднімаються чіткими рівними горизонтальними складками. Тканини на римські штори використовуються різні: від легких і повітряних до важких і щільних. Механізми, які використовуються для римських штор надійні і прості в управлінні, потягнувши за шнур, можна регулювати положення складок на вікні.

   Римські штори часто вибирають на кухню, купити (пошити) їх можна у нас в салоні штор Орхідея т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36.

Римские шторы

   Римські штори прекрасно поєднуються з різними стилями як сучасними, так і класичними. Щоб надати шторі унікальність і оригінальність використовується обробка стрічками, фігурний край або залишається одна складка в нижній частині. Римські штори відрізняються великою функціональністю. Римські штори — найкращий вибір, коли є завдання збільшити простір кімнати і звільнити підвіконня. Вони відмінно справляються із завданням, як сонцезахисні штори.

    Римские шторы часто выбирают на кухню, купить (пошить) их можно у нас в салоне штор Орхидея т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36.