Штори в приватний будинок

   Заміський будинок — це відпочинок. Тому штори для заміського будинку принципово відрізняються від штор в квартиру. Шукаючи штори для вашого приватного будинку, ви повинні врахувати основний стиль і колірне рішення. Але найголовніше, штори для приватного будинку повинні створити заспокійливу атмосферу спокою і затишку.

Шторы в частный дом

   Для дерев’яного будинку підходять штори в скандинавському стилі, стилі «кантрі» або стилі «прованс» з натуральних легких тканин: тонкого льону, бавовни, мусліну, батисту. Карнизи краще вибрати прості дерев’яні. Штори для такого заміського будинку можуть бути як довгі, так і короткі до підвіконня. А шторки «кафе» — це просто чудо! Оформлення вікна має бути лаконічним і простим, що радує око жителя галасливого мегаполісу.

  Для котеджу можна вибрати штори в сучасному стилі. Чудово виглядають римські або рулонні штори, плісе або дерев’яні жалюзі. Колір штор повинен бути наближеним до натуральних відтінків природи.

  Штори для шикарного заміського будинку (особняка) повинні відповідати інтер’єру. Це штори в класичному стилі з дорогих тканин: оксамиту, атласу і натурального шовку.