Стиль Прованс

Штори, виконані в стилі «Прованс» підійдуть для будь-якого приміщення вашої квартири або будинку. Загальні тенденції для штор в цьому стилі — легкість, простота, відсутність химерних деталей і певна колірна гамма.

Штори не повинні заважати відкритому доступу повітря в приміщення, тому складні драпірування і важкі матеріали не підійдуть. Повинно створюватися враження провінційної простоти і невимушеності, властивої інтер’єру сільського будинку. Ідеальним матеріалом буде органза, вуаль і тюль.

Цьому стилю характерні приглушені пастельні тони, максимально наближені до натуральних, природних відтінків, які зустрічаються на південному сході Франції, звідки і бере свій початок цей стиль.

Оливковий колір асоціюється з родючим деревом, ніжно зелений — з весняним листям, бірюзовий — колір безтурботного моря під час штилю, тьмяно помаранчевий і приглушений жовтий — колір пилу і піску на сільській дорозі. Всі ці кольори не яскраві, вони ніби вигоріли під яскравим палючим сонцем південної Франції. З іншого боку, штори в стилі «Прованс» дуже життєрадісні, тому на світло-бежевих і кремових полотнах ми зустрічаємо яскраві плями фіолетового, теракотового, яскраво зеленого.

Шторы стиль прованс

Для кухні в стилі «прованс» дуже підійдуть штори з малюнком у велику клітку або смужку, це характерно для сільського стилю. Найпоширенішими парами кольорів при цьому будуть синій з білим або червоний з білим.

Вітальня, як ми звикли вважати, повинна виглядати більш нарядно і дорого, ніж інші кімнати. Але в цьому стилі не повинно бути важких, багатошарових конструкцій.

У спальні в стилі «прованс» будуть прекрасно виглядати майже білі штори в невеликий ненав’язливий квіточку. Можна доглянути пастельні штори з абстрактним малюнком, але уникати авангардного стилю.

В дитячу кімнату в стилі «прованс» відмінно підійдуть будь-які штори з квітковим малюнком з прикрасами з невеликих бантиків і рюші по краях, які безсумнівно, порадують вашу дитину. Квітковий малюнок не повинен бути великим.

При виборі матеріалу для штор в стилі «Прованс» необхідно враховувати, що головне — це легкість і екологічність тканини. Рекомендується використовувати бавовна, набивний ситець, льон, вітається вишивка.

Штори та гардини, виконані в стилі «Прованс» красиво прикрасять вікна, а Ваш будинок наповниться атмосферою затишку, тепла, спокою і невимушеній вишуканості.

Stil’ Provans