Стиль штор Рококо

   Основний елемент в стилі рококо це завиток. Стилю рококо характерно витонченість, плавність ліній, багатошаровість і завантаженість різноманітними декоративними елементами. Шторам варто приділити особливу увагу при оформленні приміщення в цьому стилі.

   Штори в стилі рококо виконують з легких матеріалів: шовку або легкого гобелена. Пастельні тони, багатошаровість і різноманітність декоративних елементів (рюші, стрічки, драпірування, банти, шнури, бахрома, пензлики) надають шторам легкість, пишність і романтизм.

   Штори в стилі рококо обов’язково повинні мати ламбрекен, оброблений золотою бахромою і вишитий трояндами. Прикраса шовковими вишивками, аплікаціями і оригінальним орнаментом у вигляді завитків також є обов’язковим для штор в даному стилі.

    Замовити пошиття штори в стилі рококо можна в нашому салоні, виїзд дизайнера зі зразками тканин до Вас  додому   безкоштовно!     т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36

Стиль штор Рококо

Заказать пошив шторы в стиле рококо можно в нашем салоне, выезд дизайнера с образцами тканей к Вам на дом бесплатно!   т. 050-765-98-35, т. 067-792-45-36