Стиль Лофт

   Ключові принципи інтер’єру в стилі лофт — це сучасні меблі та поєднання з загальновідомими матеріалами, як дерево, бетон, цегла, сталь і скло. Лофт-квартира — це дизайнерське рішення, яке з’явилося в результаті міських програм відродження — перетворення старих складських приміщень фабрик і шкіл в житлові просторі приміщення без перегородок з великою кількістю простору і повітря. «Loft», що означає «горище» — це верхні поверхи торгових площ або складів. Білі фарбовані емульсією стіни або цегляна кладка в союзі з ультрамодного шкіряними меблями або яким-небудь меблевим раритетом забезпечать успіх цього стилю.

   Головне — це відчуття простору і сусідство нового і старого. А для того щоб інтер’єр не виглядав порожнім і похмурим потрібні впадають в очі спецефекти — величезні крісла, дивани колосальних пропорцій, сучасні побутові прилади і приголомшливі своїми розмірами плазмові телевізори.

Стиль Лофт

   В кольорах можливі сміливі яскраві колористичні рішення або монохромні фарби. Колір і фактура визначать вибір тканин для стилю лофт. Грубе і суворе полотно в поєднанні з глянцевими і кричущими поверхнями. Крім шкіри, прекрасну фактуру представляє замша, наприклад, подушки або пуф і навіть покривало для ліжка. Оформлення вікна схильне до чіткості і мінімалізму. Підбирайте дерев’яні жалюзі, рулонні штори білого кольору, римські штори. Малюнок повинен бути зведений до мінімуму, а якщо він все ж є, він повинен бути великим, виразним. Доречні клітина, забарвлення під шкуру леопарда, зебри, змії або вола, які створять виразні акценти у вигляді килимів, меблевої оббивки або подушок.