Скандинавский стиль

    Якщо Вам до смаку стиль кантрі, але ви хочете, щоб ваш інтер’єр був більш вишуканим краще рішення — це скандинавський стиль. Ключові особливості цього стилю: білі або світлі стіни, меблі зі світлого дерева, підлога з натурального дерева або світлого ламінату, яскраве освітлення та багато джерел світла і обмежена колірна гама світлих відтінків з кольором червоної вишні як акцент.

   Палітра скандинавського стилю схильна до блідих, прохолодних тонів. Це допомагає «розсунути» стіни, щоб приміщення здавалося більше. Щоб інтер’єр не виглядав холодним білий краще змішати з кольором слонової кістки і вершків з жовтими півтонами. А світильники стануть жовтими сонечками, що додасть затишку кімнаті. Найбільш легкий спосіб створити інтер’єр в скандинавському стилі — використовувати два традиційних кольори синій з білим або червоний з білим.

   В текстилі повинні переважати кольорові акценти. Різного розміру клітка, стилізовані рослинні мотиви, бавовна, льон, сатин. Оксамит і тканини з блиском не підходять для скандинавського стилю, якому притаманні свіжість і багато світла. Мереживами ручної роботи можна обробити покривала, скатертини або доріжки. Моделей для оформлення вікон не обмежена кількість. Це можуть бути легкі штори на люверсах або на петлях, римські або рулонні штори і плісе.

Скандинавский стиль