Арабський стиль

Арабский стиль

 Східний (арабський) стиль поєднує в собі яскравість, розкіш, вишуканість і комфорт. Для того щоб оформити інтер’єр в даному стилі, необхідно врахувати всі деталі.

   Штори в східному стилі виконують з натурального шовку, парчі, оксамиту, атласу, вуалі і органзи. Матеріал для штор краще вибирати з цікавим, незвичайним малюнком: квіткові мотиви, орнамент у вигляді арабського «огірка». Штори в східному стилі прикрашаються по краях бахромою або кистями. Такі штори можуть бути виконані як в яскравих, так і в пастельних тонах.

   Золоті візерунки і наявність страз на шторах надають шик і розкіш виробу. Форми штор можуть бути абсолютно різними, тут можна дати простір фантазії.

   Штори на вікні повинні бути зі східним малюнком, яскраві. Тканини багато і вона збирається складками і зав’язується внизу шнуром. Верхню частину широкого віконного отвору можна прикрасити ламбрекенами.

   У спальні над ліжком можна зробити балдахін у вигляді шатра з шовкової або важкої щільної тканини зеленого, бірюзового або бордового кольорів з оздобленням по краях у вигляді візерунка з позолоти. У вітальні його можна спорудити над диваном.

Арабский стиль

Arabskiy stil’